سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

تماس رایگان (بدون پیش شماره)90000930
گزارش نادرستی مشخصات

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود

تخفیف دار شد خبرم کن!

دسته :

ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری
  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری: آبی – آبی یا UPC-UPC
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد کور:Simplex
  • نوع فیبر:Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی
نوع فیبر سینگل مود (SM)
متراژ ۱ متری, ۲ متری, ۳ متری, ۵ متری, ۱۰ متری, ۱۵ متری, ۲۰ متری
برند نگزنس | Nexans
نوع پولیش UPC-UPC
نوع کانکتور SC-SC
نوع ساختار simplex (SX)
نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
    ×
    تلگرام
    باز کردن بستن
    پرسش و پاسخ و مشاوره رایگان